Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melegszik nagyon a gépem. Mit...

Melegszik nagyon a gépem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A videókártyám 90°C fokos, és nem tudok mit tenni ellene. Elvittem szervizbe, ott kitakarították és tettek bele 1 hűtőventillátort és azt mondják, hogy majd így jó lesz. De most is 90°C-os. Figyeltem: alaposan takarították ki, semmi por nem maradt benne. Mást nem tehetnek azt mondták...
2010. júl. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

számítógépházad milyen? a szellőzése rendesen megvan oldva?

ha nincs akkor veszel egy jó házat pl: cooler master CM690 amihez ha jól tudom jár rendszerhűtő. ha nem akkor veszel ezt is. mindent átszerelsz vagy szereltetsz és a hűtőket is berakod vagy berakatod. a videókártyádnak ezek után rendes hőmérsékleten kell mennie.

2010. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez furcsa...húzod a videókártyád?? ha nem akkor simán gyárilag sz@r az egész, és nagyon melegszik, mint például az intel clereon D processzorok ,azok is igazi kis kályhák ;)
2010. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valter6672 ***** válasza:
Itt a gépház lesz a hunyó!
2010. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23:02: Azt mondták, hogy ez normális hőmérséklet, és más háznál is csak ilyen lenne...
2010. júl. 14. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:
23:04: Nem húzom.
2010. júl. 14. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
90 fok egy VGA-nak még nem engetrengetően sok. Hosszu távon káros az élettartamra csak. De nem gondolom h 5 évnél tovább fogod használni.
2010. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Új gépet már nem akarok venni, 5 év múlva is ez a gépem lesz. 5 év múlva már nem akarok játszani.
2010. júl. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!