Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP LaserJet Pro M28a nyomtatób...

HP LaserJet Pro M28a nyomtatóba milyen tonert vegyek?

Figyelt kérdés
Alapból 44A volt benne, de kezd kifogyni. Csak ezt a faját vehetem bele, vagy más is szóba jöhet? Esetleg ami nagyobb kapacitással rendelkezik, mert sokat kell nyomtatnom.

2019. aug. 30. 01:13
 1/10 A kérdező kommentje:

HP smart ezt az oldalt dobta be:

[link]

Innen bármelyiket vehetem?

2019. aug. 30. 01:16
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk most nézem, ezek patronok
2019. aug. 30. 01:39
 3/10 hypno ***** válasza:

CF244A vagy 44A számozású toner kell bele. Az elvben mindegy hogy milyen gyártó, de gyakorlatban van külünbség bőven.


Én Iconink tonert használok a HP nyomtatómba. Olcsó, jó minőségű. Azt nem tudom, hogy 44A típusút gyártanak-e.

2019. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kizárólag ezt a 44A tonert használhatod benne. 1000 oldal a kapacitása 5% lefedettséggel. Ha kifogy , veszel egy másikat. Csak információként mondom, hogy a HP nagyon kényes az utángyártott tonerekre, nem biztos, hogy fogod tudni használni, az eredeti viszont nagyon drága. Én Brother nyomtatót vettem volna.
2019. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:
Tölteni is lehet nem csak újat venni. A gyári toner jó minőségű, sokkal jobbak mint az után gyártottak. Vagy 2 három lefutást még kibír. Csak egy kis por kell bele, egy chip és mehet tovább a műsor.
2019. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképp gyárit vegyek?

Egyébként HP smart szerint nagyon ki akar fogyni a toner de 1000 oldalt még nem nyomtattam, az fix

2019. aug. 30. 11:35
 7/10 hypno ***** válasza:

#6

Nem feltétlenül. Nyugodtan próbálkozhatsz utángyártottal is.

Az mégsem 15 ezer forint, hanem csak 5-7. Az első cserénél meglátod, hogy nálad beválik-e.


Ha viszont cég vagy, akkor ne szórakozz, mert költségként úgyis elszámolhatod.

2019. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hypno ***** válasza:

#6

A tonerek kapacitását 5%-os lefedettségre számolják. Ha te olyanokat nyomtatsz ami ezt meghaladja, akkor nyilván kevesebb oldalra elég a toner.


Akkor járja nagyon végét a festék, amikor hosszában üres vagy halvány csíkok jelentkeznek.

Azonban még ilyenkor is van festék a kazettában. Ki kell venni a tonert, hosszirányban megrázni és visszatenni. Így nyerhetsz pároldalt.


1000 lap, amúgy két csomag fénymásolópapír. Annyit viszonylag gyorsan la lehet pörgetni.

2019. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Körülbelül 500-600 lapot nyomtattam eddig,

HP smart szerint a toner töltöttségi szintje nagyon alacsony bár ugyanolyan minőségben nyomtat még mint eddig.

2019. aug. 30. 15:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem cég vagyok egyébként
2019. aug. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!