Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a kofighoz milyen...

Ehhez a kofighoz milyen alaplapot vegyek? Esetleg mit cseréljek benne?

Figyelt kérdés

Ez lenne a konifg:


Processzor: Intel i7 6700

Memória: HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2400MHz

Videókártya: GTX 1050 Ti D5 4GB GDDR5

HDD: Seagate BarraCuda 3.5 3TB 5400rpm



2019. aug. 31. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy csomó kérdés vetődik fel. Meglévő gép, vagy most akarod összeállítani ? Mire használnád ? Van pénzed ? Miért kéne ebben bármit is kicserélni ? STB. STB.
2019. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nos akkor válaszolok is..

1. Új gép

2. Streamre (Játék)

3. A pénz az most nem lényeg

4. Ha esetleg valami nem lenne jó

2019. aug. 31. 13:25
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Stream-re minden kevés.

Te 2019-ben játékokat akarsz stream-elni ? Elment az eszed ?

2019. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez egy elavult konfig.
2019. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
#3 Lol mi a gondod a streameléssel, a legjobb móka. De ha szar géped van hozzá úgy elhiszem hogy nem tetszik.:D
2019. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Mennyi idióta van itt atyaég.:D Orbánisztán forever..


Semmi gond nincs ezzel a konfiggal, ne hallgass ezekre a szakártókra, biztos az átlagnál is rosszabb napjuk volt..

2019. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Semmi gond nincs ezzel a konfiggal, ne hallgass ezekre a szakártókra, biztos az átlagnál is rosszabb napjuk volt."


Akkor te vegyél 80k-ért egy elavult 4 magos i7-et, mikor ennyiért egy Ryzen 7 2700x 8mag processzort kapni.

2019. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont leszarom, hogy ki milyen gépet vesz, de gondolj bele, de őszintén !

Azért veszel egy gépet, hogy élőben közvetítsd, ahogy játszol ? Ti tényleg megőrültetek, vagy szívtok valamit ?

Az meg a másik, hogy a sok vakegér, meg még nézi is. Idióták.

De ha azt mondanánk nekik, vagy nektek, hogy sorolj fel 5 Magyar olimpiai bajnokot az elmúlt évekből, csak meresztené a szemét, vagy már nyúlna a telefonjáért.

Na ez itt a gond kérem szépen. Streamelésen gondolkodtok, és közbe meg azt sem tudod milyen évszak van most.

2019. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 én azért streamelek mert gyakran szórakoztatóbb nekem úgy játszani ha mások és nézik. Mellesleg nem a pénzért csinálom mielőtt azzal jönnél és van munkahelyem amiből jól megélek, nekem ez csak szórakozás. És azért is jó, mert streamelés közbe sok olyan negatív vagy éppen pozitív tulajdonság kiderül a gépedről, amit normál játék alatt nem is tudtál. Tehát gép tesztelésre sem utolsó.
2019. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a sport engem nem érdekel ezáltal az olimpiai bajnokok sem. Te feltudnál sorolni 5 nagy filmet az 1950-es évekből anélkül, hogy nem Gugliiznál rá? Kötve hiszem.. Én viszont igen. De látod, mindenki másban jó. Éppen az a jó, hogy ennyiféle, érdeklődésű ember létezik, ettől színesebb a világ.
2019. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!