Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlotok...

Milyen notebookot ajánlotok videóvágáshoz? (többi infó lent)

Figyelt kérdés

Nem használnám játszásra.


Az álom az egy erős CPU, SSD-s, bővíthető ramos elegáns formában.

Ár: max 300k.



2019. szept. 3. 17:14
 1/6 szántóvető ***** válasza:
6mag 12 szálas intel proci kéne.ok hogy nem játszol rajta de inkább csak gamer noti jöhet szóba.mondjuk ezek minősége és hűtése is jobb.szóval van asus tuf gaming 8750h procival és nagyjából ennyi.a dell g3,acer nitro már 300e felett kezdődnek.
2019. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2019. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

háát én néztem ezt, de nem tudtam eldönteni hogy jó-e vagy nem.

Más is kérdezett már 300 ezerig melyik laptop lenne jó.

Eddig amit néztem eddig 1 TB hdd és 128gb ssd azok közül ezek lennének jók szerintem:


A specifikációi alapján jónak néz ki 274 000Ft kb és előre van telepítve a windows 10 home és kapsz ajándékba egy egeret:

[link]


Vagy esetleg ez lehetne 300 000Ft kb ennél a laptopnál nincs hozzá windows 10 home(külön kell vásárolni vagy esetleg aktiválhatod a windows kulcsoddal vagy fiókoddal):

[link]

2019. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
jónak néz ki,kivéve hogy 4 magos csak.
2019. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a 2. linken egy i7-es 8750H proci van gépben ami 6 magos a másik az tényleg csak 4.
2019. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok! Esetleg nem érdemesebb használtan egy retinás macbook prot venni?

Mint írtam, nem használnám játékra, a mac OS-e pedig kecsegtető a számomra, illetve a Final Cut sem elhanyagolható.


Megesik, hogy 4k anyagot is vágok, de nem gyakran, de szerintem gondja nem is lenne vele a macbooknak.


Ötletek? :)

2019. szept. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!