Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet, és nem érzékeli az usb-s egeret/billentyűt a gépem. Azelőtt mükődött rendesen, nem értem mi a baja. Legfrissebb driverek vannak fent. Laptopom az érzékeli az usb egeret pedig nem mai gyártmány. Tippek?

2019. szept. 10. 18:24
 1/5 hypno ***** válasza:

Már az izgalmas, hogy miként telepítetted újra, ha nem működnek a beviteli eszközök...


Két dolgot kellene megnézned.


Az egyik az eszközkezelő. Itt azt, hogy látsz-e sárga felkiáltójelet, valamelyik eszköznél. Ha igen, akkor az az illesztő még sincs feltelepítve.


A másik a BIOS. Itt az USB konfigurációt.

2019. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Driver booster nem talalt olyat, amit telepiteni kene. Automatikusan frissitenem akkor meg hibat ir ki
2019. szept. 11. 18:15
 3/5 hypno ***** válasza:
Az eszközkezelőt és a BIOS-t nézd meg.
2019. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőbe sárga felkiáltos jel van. Bekapcsolom a gépet, akkor világít a billentyű, de amint megjelenik a windows jel kialszik a fény és nem müködőképes. A biosba engedélyezve vannak az usb portok szóval nem értem.:( a driver frissitő meg nem talál frissitéseket, ha windowsal akarom frissiteni a drivereket, akkor meg hibát ír ki.
2019. szept. 15. 13:32
 5/5 hypno ***** válasza:

Ahol felkiáltó jelet látsz, ott nincs rendesen telepítve valamilyen eszköz.


Az is lehet, hogy a Driver booster jól összekócolta neked az USB drivereket.


Már 5 napja küzdesz a problémával. Szvsz vissza a startvonalhoz és telepítsd újra a rendszert. Az meg van egy óra alatt.

És utána hagyd a francba a Driver boostert, meg a hasonló driver frissítő szoftvereket. Amire szükséged van, azt tedd fel manuálisan.

2019. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!