Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Számítógépem alaplapján nincsen M.2 SSD foglalat, ezért ha veszek bele bővítőkártyát, fogja látni a BIOS? Ha nem, hogyan tudom beállítani a bootolást?

Amikor Windowst telepítek, a telepítő fogja látni? Úgy fogja látni, mint a HDD-ket?

Sosem volt még ilyenem! Köszi! :)

szept. 11. 18:54  Privát üzenet  

A válaszok
De minek veszel M2-es SSD-t, amikor az alaplapod nem tamogatja?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 19:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alaplapon nincsen foglalat, de ettől még bővítőkártyával használható lenne. Azért vennék, mert azt mondják nagyon gyors.

# 2/3Időpont szept. 11. 19:40 Privát üzenet
Egy órával később feltetted ugyanezt a kérdést ugyanitt. Ott megválaszoltam.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 12. 00:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ASrock B450 Fatal1ty alaplap, vélemények?
Új procit raktam a gépbe de nincs kép. Bekapcsol a gép de nem ad képet az új procival. Alaplap:GIGABYTE GA-F2A88XM-HD3 FM2+/FM2 2 magos AMD volt. Az új proci:athlon x4 860k 4mag...
Melyik alaplapok kompatibilisek az Intel Kaby Lake processzorokkal?
VGA probléma lenne?
Egy soket 462 amdi proccit beleszeretnék rakni egy olyan alaplapban amin AMD 2 es foglalat van kell e neki bios frissités és aztat honnan tudom INGYEN letölteni?
Adott egy Asus Maximus VII Hero alaplap és egy Adata m.2 256 Gb. Az alaplapon, mivel Z97, van m.2 foglalat. Az alaplap nem látja az ssd-t. Bios friss. Olcsóbb kategóriás Asus Z97...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!