Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapon van a hátsó panel,...

Alaplapon van a hátsó panel, és van rajta a belső, alaplap felőli egy fémes fólia vagy mi, ezt le kell szedni?

Figyelt kérdés
Szóval ez csak valami csomagolás szereppel bír, vagy van más szerepe is?
2019. szept. 13. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Gigabyte AORUS M az alaplap
2019. szept. 13. 12:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Ha igen, akkor ez a gépházba kell

[link]

2019. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy maga a panel kell, csak azt nem, hogy a belső felén van egy fólia szerű dolog és alatta egy fekete gumis réteg (a fém fólia és a fém feliratozott rész közöt, ennek rajta kell maradni a panelen vagy nem?

Mert leírásban nem szerepel, lehet valami rugalmas kontakt biztosítási szerepe van, de lehet emiatt nem tudom berakni majd az alaplapot vagy gond,ha ott marad.

2019. szept. 13. 12:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Régi alaplapomhoz csak egy sima fémlemez volt , a belső fele nem volt ilyen kialakítású.
2019. szept. 13. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondnak nem gond, ha ott van. Én megprbálnám így, talán rezonancia ellen van.
2019. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi

2019. szept. 13. 13:06
 7/7 A kérdező kommentje:

De úgy néz ki az kell oda, csak nem tudtam hogy hívják angolul, de most hogy a képet megtaláltam a fórum is itt van hozzá:

[link]


Elvileg tényleg maradnia kell, ha nem okoz gondot.

2019. szept. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!