Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két videókártya egy gépben?

Két videókártya egy gépben?

Figyelt kérdés
Adott a már létező konfig, egy GTX 1050 Ti kártyával. Az volna a lényeg hogy van két monitorom, az egyik a kártyából jön a másik alaplapról, gondoltam lehetne egy harmadik monitor is bekötve (felmerülhet a kérdés minek 3 monitor, de erre csak annyi a válaszom hogy: csak mert,mivel van fölösbe ennyi monitorom), a lényeg az hogy beszereztem, egy GT 430 as kártyát, amire rádugtam a harmadik monitort. Mikor összeraktam elsőre nem működött viszont megnéztem a Driver Managger-ben hogy jó-e a driver és az volt a ludas, leszedtem, felraktam, viszont felülírta az 1050 Ti-ét is, viszont az neki régi driver, és elavultnak érzékeli, vagyis játék közben tudok felvételt indítani, és nem is futnak jól a játékok, szóval valami olyasmit nem tud valaki hogy tudnám működésrebírni a második videókártyát driver néklkül vagy legalábbis úgy hogy ne írják felül egymást a driverek??

2019. szept. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kártya is meg tud több monitort hajtani
2019. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gt 430 harmat gyenge
2019. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a gyenge teljesítménnyel és azzal is hogy egy kártyán több a kimenet viszont csak így lehetne megoldani mert nincs több VGA kimenet, és nekem csak VGA-s monitorom van pluszba, átalakító sem jöhet szóba, már próbáltam( VGA -HDMI és VGA - DVI is de egyikkel sem ment valamiért) szóval marad ez
2019. szept. 16. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva közelítettem meg a témát... ...én egy nagy monitoron futtatok 2 különböző számítógépet! :-)


Mellesleg ha felesleges a harmadik monitorod, add el a HardverApró-n vagy bárhol máshol, és nem lesznek ilyen problémáid.

2019. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 3-4 dollár az ebayen egy aktív hdmi-vga átalakító, létezik ugyanezt displayport vrezióban is, feleslegesen vettem a gt 430at
2019. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!