Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TV és külső HDD-t hogy tudok...

TV és külső HDD-t hogy tudok összekötni hogy ne lógjon a levegőben a HDD?

Figyelt kérdés
A tv a falon lóg egy konzolon, így a HDD rákötése macerás, van valami tartó amit a tvre lehet szerelni, vagy esetleg vezeték nélküli USB hosszabbító?

2019. szept. 16. 23:10
 1/6 Derwer ***** válasza:
USB hosszabbító kábel?
2019. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felszegeled a hdd-t a falra.. :D
2019. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
USB hosszabbító, vagy egy kicsi polc... :)
2019. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az USB hosszabbító kábellel az a gond, hogy éjszaka, vagy nap közben ott lenne a földön, és félek hogy belerúgnánk, ráadásul ronda is hogy ott lóg 1,5 méteres kábel és a földön meg a HDD. A polc nem játszik, mivel az ágy végébe akadály lenne tenni egy polcot, a falnál meg szekrény van.

Akárhogy nézem a neten, valami általam barkácsolt tartó kell a TV konzolra rakni ahova beállítom a HDD-t, de azt hittem ha már van fali konzol, van gyári megoldás amivel rögzíteni lehet a TV-hez vagy konzolhoz a HDD-t

2019. szept. 17. 07:22
 5/6 Derwer ***** válasza:

USB hosszabbító kábelből sok fajta hosszúság létezik.

Pendrive vagy hordozható SSD is megoldás lehet, sokkal kompaktabb, lóghat is a TV mögött.


Illetve ott a hálózati meghajtó lehetősége hogy az "USB vezeték nélkül" felvetésre is reagáljak. (ehhez persze a TVt és az adat tárolót is a hálózatra kell csatlakoztatni valamilyen módon.)


Vagy esetleg Mirecast/Chromecast és akkor mobilról vagy laptopról nyomod ki a megjelenítést vezeték nélkül.

2019. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam a megoldást, [link]

Ehhez hasonló tartót találtam

2019. okt. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!