Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legmegbízhatóbb lézernyomtat...

A legmegbízhatóbb lézernyomtatók melyek (tapasztalataid, vagy ismerőseid véleménye alapján max 35000 forintig)?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 07:15
 1/5 Adam1c1 ***** válasza:
Van nekem egy 2007-ben vásárolt HP fekete-fehér lézeres nyomtatóm. Ritkán használom nagyon. Még annál is ritkábban,de azóta is működik, és soha nem száradt bele a patron, pedig csak egyszer lett cserélve a 12 év alatt. Szóval ha most így konkrét típust nem is tudnék javasolni, de én a helyedben HP -t választanék. Többit nem ismerem.
2019. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A HP manapság már nagyon kényes az utángyártott tonerekre, hallottam olyat is, hogy el sem indult vele.

Brother-t javaslok, még nem talákoztam olyan utángyártott tonerrel, amivel ne ment volna. Konkrétan nekem egy HL 2140-es van, használtan vettem rossz dobbal és 2 új tonerrel 3000ft-ért. Az új dob 3200 ft volt bele és azóta van egy vadiúj nyomtatóm. A 2500 oldalas utángyártott toner ára 1700 ft.

[link]

2019. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz lett a link, de keress rá az árukeresőn a Brother lézernyomtatókra.
2019. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HP csak eredeti tonerrel megy, külön kódleolvasó van beépítve csak azért, hogy nézze eredeti-e a matrica meg vele a toner, ha nem, akkor hibával kizár és nem hajlandó működni.

Brother-t javaslom én is, pl:

[link]

és ebbe mehet utángyártott toner is, azzal is jól nyomtat.

2019. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kb. 15 éves HP 1020-as LaserJet lézer nyomtatóm teljesen jól működik utángyártott tonerrel is. A gyári toner ára kb. 20 E Ft, az utángyártottat már 3 E Ft-ért is lehet kapni hozzá. A kinyomtatható oldalszám is kb. ott van, mint az eredetinél. Azért érdemes venni márkásabb nyomtatót, mert akkor nagyobb a valószínűsége annak, hogy még évek múlva is lesz hozzá szoftver. Az én őskövület nyomtatómat még XP rendszerhez vásároltam, de win 10-zel is tökéletesen működik.
2019. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!