Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudna PC-t vásárolni...

Hogyan tudna PC-t vásárolni vagy eladni egy olyan ember aki teljes egészében abszolút nem ért ezekhez a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs semmiről. HDD, alaplap, processzor, VGA... nem tudom mit kell nézni, mi mivel kompatibilis. Van egy régi, nagyon öreg gépem, még XP fut rajta, de jó volna elpasszolni. Sokat nem ér, alig kapcsol már be és belső gondjai is vannak. Viszont szeretnék venni ehelyett egy teljesen új PC-t. Javasoljátok inkább az összerakott gépek valamelyikét? Úgy hallottam h aki teljesen síkhülye a gépekhez az inkább egy előre legyártott konfigot vegyen meg.
2019. szept. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz hozzá és nincs olyan tényleg megbízható ismerősöd, aki ezt meg tudja oldani, akkor valóban jobban jársz, ha egy „brand” PC-t veszel. Nem bolti összerakottat, hanem olyat, amit valami nevesebb gyártó árul (Dell, HP, Lenovo pl.), azokkal nagyon nem tudsz mellélőni (szokták írni, milyen területre szánják), ráadásul némelyik egészen komoly garanciákat ad, és sokáig használhatók.


A régit eladni? Hát amit leírsz, azt én azt valami hulladékudvarban adnám le, persze miután megfelelően töröltem a vinyót (vagy azt az egyet inkább megtartanám még ha nem is használom).

2019. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor olyasvalakivel ismerkedjen össze, aki ért ezekhez a dolgokhoz. Máskülönben úgy átvágják mint szart a palánkon.
2019. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ide kibírod, mekkora összeget számát a gépre, szívesen összerakunk valamit egy megbízható webáruházból. Össze is szerelik neked pár ezresért. Bár ha csak netezni meg ilyenekre kell, nem mondjuk játékra/videószerkesztéshez vagy hasonló erősen gépigényes dolgokra, akkor egy 20-30 ezres hardveraprós brand gép tényleg elég, pár hónap gari is szokott rájuk lenni.
2019. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* számát helyett szánnál akart lenni, telefon kijavította.
2019. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit kihagytak: tájékozódj, olvasgass, nézz videókat. És a későbbiekben hasznodra válik.
2019. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!