Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik am4 alaplap lenne a...

Melyik am4 alaplap lenne a legjobb választás AMD Ryrzen 5 2600 processzorhoz az alábbiak közül? Szinte egy árba is vannak!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2019. szept. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MSI B450M BAZOOKA V2 mondanám nagyon stabil lap legjobb fázissal ebben az árban, jő hűtéssel. Ezt használom egy Ryzen 3600X OC val (bios frissités után persze)
2019. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bazooka +1
2019. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gigabyte a legjobb ezek közül, asus szóba sem jön a hűtés hiánya miatt a VRM en, giga lap jobb fázist, több sata portot és 3.0 helyett 3.1 usb portokat kapott(mármint elosztásban, msi n 2xusb3 4xusb3.1, gigan 6xusb3.1).

#2 a linkelt gigabytnak pont jobb fázis jutott(4+2 vs 4+3), ez nem érv az msi mellett.

2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt a gigabyte ahogy előttem is leírták.

Bár ha most valamiért az MSI-t venné mert az minden szive vágya, azzal sem lenne semmi gond, de az Asust inkább ne.

2019. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Vsoc a memóriára vonatkozik, és szinte kizárólag csak igpu-nál fontos, mert egyébként a memóriavezérlő nem igényel annyi energiát, hogy azt külön hűteni kelljen. Általában azért nem raknak azokra a fázisokra hűtőbordát. Viszont a mosfetek és a kontroller is jobb az msi lapokban. Az első válaszoló összefoglalta, hogy melyik lap mennyire képes, célszerű eltekinteni a márkától, mert minden gyártó csinál jót és rosszat is.
2019. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jók az alaplapok, köszi, nekem is segített
2019. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az asus lapnak nincs vrm hűtése, a gygabite lapnak van, de műanyag, úgyhogy szinte nem ér semmit, az msi lapnak meg fém, csak egy picit kicsi. Én azt az msi lapot használom lassan fél éve, nekem bejött, csak kevès rajta a venti csatlakozó picit.
2019. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!