Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány fokon károsodhat egy...

Apple707 kérdése:

Hány fokon károsodhat egy proci? Nekem jelenleg egy Intel Penti 4-es van, és (bár szobában is 32 fok van) a proci átlaghőmérsékleten 56-57 fokon megy. Nagyobb terhelésnél akár 62-63ra is felcsúszik. Ennyitől lehet valami baja, vagy nyugodtan hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért jó, ha még hűtöd, nekem a laptopom most a melegbe meg van halva, és azzal nem tok micsinálni, de asztali gépbe még tudsz rakni ventit, szedd le az oldalát, stb...
2010. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

60 fok az lófing ne hülyéskedj.


laptoposnak meg ajánlok egy laptophűtőt ventivel. alá.

2010. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ezt csináltam :) max fokozaton van egy venti a gép mellett, de még ígyis 53 fokos a proci ... pedíg csak net megy és az MSN.
2010. júl. 15. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:

tessék. 70fok körül van a max.


[link]

2010. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van laptop hűtőm, de az az alját hűti, attól még a billentyűzetnél baromi meleg tud lenni néha... És gondolom az se természetes.
2010. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan Intel processzorom, ami túlélte a 102°C-ot... bár nem élvezte. Szóval 62-63-nál még nem izgulnék. Ha felmegy 70°C felé, azért nem ártana új hűtőt venni rá. Gondolom Prescott magos Pentiumról van szó. Azok kazánok.
2010. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha gépelsz rajta, akkor azért nehezen melegszik fel, hisz szellőzik.


viszont én igazából csak akkor használom a laptop billentyűzetét ha valahol máshol vagyok. otthon ki van kötve monitorra meg billentyűzetre egérre.

2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gépemnél 75 körül áll meg a melegedés. Arra percek alatt felugrik - pedig rendesen takarítom -, de fölé sosem megy. Msi féle hőerőmű, nem túl kellemes használni ebben a melegben, szal ha vki tud alá vmi jóféle hűtőt, írjon priviben!
2010. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!