Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez partícióit töröltem...

Merevlemez partícióit töröltem, nem találja most az egész merevlemezt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy helyezzem be újra, vagy hiba van a betöltéssel. Még egy mondatot ír, azt hogyha kész, nyomjak egy billentyűt. "clean up"-oltam a merevlemezt. Letöröltem a partíciókat és most hiába állítom be, hogy CD-ről töltse be a rendszert nem csinálja.

2019. szept. 25. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

TestDisk

[link]

2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telepíteni akarsz, és semmit sem lát a telepítőd?
2019. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutasd a lemezkezelőt.
2019. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, OP rendszert. És nem találja. Hol van ez a kezelő? Csak mert semmi nincs a gépen. és H tudom itt megmutatni?
2019. szept. 26. 06:21
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Majd a kép közvetlen linkjét (nem a megtekintős reklámosat) beszúrod ide.

2019. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Download >>> MiniTool Partition Wizard ...ez egy live (cd-ről) futó particionáló program. Valahol letöltöd ISO-ban, kiírod lemezre, erről bootolsz a gépeden, és az összes partíciót törlöd, majd formázod ntfs-re amit csak látsz. Kilépsz, boot a telepítő DVD-vel, csinálsz egy C és D lemezrészt, a C-re indítod a telepítést. C legyen 100GB kb, de nálam pl csak 60GB. Ha van bőven legyen 100GB.


Viszont minden adatodnak annyi így. Ha van valami ami nagyon fontos valami Live Linux-szal előbb próbálkozz. Uígy...boot róla, és ha valamit lát, akkor azt kimented esetedben külső adathordozóra. Nálam pl Slax Linux 7, ami működött ilyen célra. Ezt is ISO-be letöltöd, cd-re kiírod, boot róla aztán meglátod mit lát...


Sok sikert, jelezz vissza!

2019. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adatmentés után így installálhatod újra a win-t:

[link]

2019. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, probálkozok velük. Adatokat lementettem ami kellett.
2019. szept. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!