Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 450W gagyi táp elegendő ennek...

450W gagyi táp elegendő ennek a gépnek?

Figyelt kérdés

táp corsair vs450 450w

vga rx 580 4gb

lap gigabyte b450m s2h

mem crucial ballistix 8gb

proci ryzen 5 1600x

ssd 120gb

hdd 250gb



2019. okt. 1. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
vs irodai gépekbe jó, rx 580 mellé én nem tenném. Nem veszélyes kategória de terhelésen biztos nem fogja elbírni. Nem a W miatt hanem a leadási képessége miatt.
2019. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból azt mondom nem valószínű. Alapjáraton valószínűleg igen, de ha elkezded kihajtani a procit és videokártyát például játékkal, akkor már lehet hogy megüti a határt.


Ha konkrétabb, biztosabb választ akarsz, akkor pontosabb infókat adj. Videokártya típusa, HDD típusa, hány ventillátor, van-e RGB vagy bármi egyéb fogyasztó a gépben?

2019. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MGéza ***** válasza:
Tisztázzuk,a VS azért nem gagyi kategória, oda az Akyga, Kolink, Chieftec iArena sorozat, ilyesmi sorolandó be. Ez szimplán a nem ajánlott, de nem is veszélyes tápegység. A Be Quiet! system power 400-450W majdnem ugyanennyibe kerül, de sokkal jobb.
2019. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ 4GB GDDR5 256bit PCIe (11265-07-20G) Videokártya

HDD Valami régi seagate sata3

1 venti van a hazban hátul

Procihuto deepcool gammaxxx 300r

RGB nincs

Memoria 2666mhz


Elsősorban WOT-ra használnám ,de spórolni akartam a tápon ezért ezt vettem sajnos :(

2019. okt. 1. 15:24
 5/9 MGéza ***** válasza:
Szóval mert nem néztél körül és a Corsair azért az csak-csak Corsair ugye? Hát így jártál, egy darabig azért bírni fogja. Ha szerencséd van hosszú évekig, ha nem akkor a garanciális időt se szolgálja ki.
2019. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bármin lehet kivéve a tápon spórolni, amig nem játszol elmegy amint terhelést kapsz 580at nem fogja elbírni, és kikapcsol.
2019. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy melyik VS? Mert van a régebbi, amin sárga betűk vannak a tápon, na az elég rossz minőségű, persze még nem approx kategória, de én cserélném, amint lehet.

Van egy újabb is, szürke alapon fekete betűkkel, az már korrektebb minőség, az akár maradhat is hosszabb távra.

2019. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A sárga betűs van. 2 hónapot kéne kibirnia, aztán cserélem.
2019. okt. 2. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónapig szerintem nem lesz vele gond.
2019. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!