Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan használhatnám újra ezt...

Hogyan használhatnám újra ezt a pendriveot? Win10 boot pendriveot készítettem a letöltött programjával, el is kezdte csinálni, de aztán megállt, később kihúztam.

Figyelt kérdés

Ez az eredmény:

[link]

Lemez 2-ként ott van, de üresnek és 0 bájtosnak mutatja a 64-GB-os (igaz kínai) pendriveot. Formázni nem lehet. Sajátképben nincs ott a meghajtója.



2019. okt. 4. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam pár helyen, hogy a kínaiak előszeretettel írják át a pendrive-ok méretadatát a pendriveban, így a gép azt látja, hogy nagy, de igazából kicsi. Ami csak akkor derül ki,ha már többet írtál rá,mint amekkora hely tényleg van benne.

(Magyarán van egy vödör,amire rá van írva, hogy 5l de csak 1l-es. Te meg odamész és beletöltöd az 5l-t, mire az túlcsordul..)

2019. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként a partíciót töröld, majd hozd létre újból.
2019. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Talán valamelyik módszer működik:

[link]

2019. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

0

Hogy kell megnézni a képet telefonon? Nálam csak homályos olvashatatlan képet mutat. Miért ilyen gagyi ez a képmegosztó site?

2019. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

CMD-t megnyitod:

diskpart

list disk

select disk 2

clean

create partition primary

format fs=fat32 vagy format fs=ntfs

assign


Az utolsó két opció helyett a sima jobb klikk formázás opciót használom, mert az gyorsformázás.


[link]

2019. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak ennyi látszik belőle, nem nagyítható:

[link]

2019. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2- es próbáltam törléssel a particiot újra megcsináltam ugyanúgy nem volt tárhelye.
2019. okt. 15. 00:35
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Próbáld a fenti linkről a 4. módszert:

Start menü > egyből írd: Eszközkezelő > feljebb a találatoknál indítsd > Lemezmeghajtók kategóriában a pendrive-on jobbegérgomb > Eltávolítás > ha végzett, húzd ki > pár másodperc múlva dugd vissza.


Ha mondjuk Linux Mint telepítőről indítod a gépet, az sem látja?

2019. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!