Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Ideapad Miix 310...

Lenovo Ideapad Miix 310 készüléken hogyan tudok USB-ről bootolni és így újtaenni a Win10-et?

Figyelt kérdés
Biosba és a boot menübe már bejutottam, de nem engedi kiválasztani hogy honnan bootoljak. Vagyis nem enged mást kiválasztani csak azt hogy a már gyárilag feltelepített rendszert töltse be.

2019. okt. 4. 15:09
 1/7 hypno ***** válasza:
Akkor is így van, ha az USB sticket csatlakoztatod és azután lépsz be a BIOS-ba?
2019. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2019. okt. 4. 15:57
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom mivel írtad ki a pendrive-ot. Ha rufuss-al akkor UEFI módban kellene szerintem. Ha nem bootol próbáld meg átállítani legacy módra.
2019. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Windows USB DVD Download Tool-al írtam ki.


De nemaz hogy a pendrive-ot nem engedi kijelölni vagy nem látja, konkrétan nincs benne olyan menü, ahol kitudom választani hogy honnan induljon. Nekem Ideapad 320 van, ennél egyértelműen megvan a menürendszer és külön boot menü van, illetve a BIOS-ban is lehet bootsorrendet állítani. Ennél a Miix-nél meg konkrétan semmi erre utaló menü nincs.

2019. okt. 4. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs benne olyan rész ahol azt tudom kiválasztani hogy honnan töltsön be, vagy honnan töltsön be elsődlegesen és másodlagosan.
2019. okt. 4. 18:25
 6/7 anonim válasza:
Nem a prioritást mondom, csak nem tudom hogy jön be neked a BIOS, azt írtad már oda bejutottál. Keress olyat, hogy UEFI /Legacy mód. Ha Esetleg UEFI-ről nem engedi állítsd legacy-ra.
2019. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:

Ki kell kapcsolni a Secure boot-ot.


Lépj be a BIOS-ba, kapcsold ki, mentsd el a változtatást és a következő indításkor ha belépsz a BIOS-ba, már ki fogod tudni választani az USB sticket.

2019. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!