Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fényes kijelzős monitor...

A fényes kijelzős monitor szebb képet ad, mint a matt?

Figyelt kérdés
Nekem mindig matt monitorom volt, és már szeretnék egy fényes kijelzőset, de valaki azt mondja ne vegyek fényeset, mert a matt sokkal jobb, valaki meg azt, hogy semmiképp sem akar mattot és örül, hogy fényes van neki. Nektek mi a véleményetek, melyiket ajánlanátok?
2019. okt. 6. 16:54
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

A fényesnek egy nagy hátránya van, sokkal de sokkal jobban tükröződik. Valakit ez zavar, valakit nem.

Képminőségre szerintem nincs különbség. Én legalábbis nem látok.

2019. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Mattból is többféle megoldás létezik. Egyes olcsóbb laptopokon olyan anti-glare bevonat van, ami szerintem teljesen tönkre teszi a képet, ha veszek is matt kijelzős gépet, első dolgom ezt a bevonatot eltávolítani. Én személy szerint a drágább laptopok matt kijelzőjét sem bírom, tavaly a cégünk vett néhány Dell G3-at (420 000 Ft/db), azokat se bírtam nézegetni. Szerintem a fényes kijelző sokkal élvezhetőbb képet ad.
2019. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a bevonaton múlik az, hogy mennyire lesz éles a kép vagy sem.Én jobb szeretem a matt monitort, egyszerűen kényelmesebb használni mert nem (kevésbé) tükröződnek belle a dolgok.
2019. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!