Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz winchesterről lelehet...

Rossz winchesterről lelehet menteni az adatokat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , fővárosban sok van , adatmentés kifejezéssel kell keresni .
2019. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most volt vinyó csere a gépben.. mondtam a szakinak, hogy mentse le nekem a dolgokat..és hát közölte velem, hogy nem lehet, mert annyira szar a vinyó.. létezik ez?
2019. okt. 10. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, ha annyira meghibásodott, hogy nem lehet adatokat olvasni róla (tehát ha beteszik számítógépbe, nem indul el vagy rendellenesen működik). Ekkor már csak adatmentő cég tud segíteni.
2019. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik menthetetlen vinyó, meg olyan is, amiről civilnek nem éri meg, mert esetleg néhány millióba kerülne.
2019. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

A World Trade Center elleni terrortámadáskor még kicsit összeégett vinyókról is mentettek adatokat.


Lehetetlen nincs, minden csak pénztárca függő. Egy boltban csak annyi tudnak tenni, hogy gépre kötik. És ha még működik annyira a vinyó, ráengednek pár adat mentő szoftvert. De ha már fel sem ismeri a gép, még annyit sem tudnak tenni.


Ha elég fontosak az adatok ahhoz, hogy néhány tízezres is megérjen, menj adatmentő cégekhez.

2019. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:
59%

Általában egy hdd ára körül van egy mentés.

Persze ha nem speciális és drága cégnél csináltatod.

Én mondjuk elvinném olyan ismerőshöz aki érteget hozzá, valószínűleg egy sima undelete segítségével is vissza lehet hozni a cuccokat csak lusta volt a szaki vagy nem érte volna meg neki a plusz idő foglalkozni vele...


Én speciel találkoztam már vagy 30* ilyen problémával :)

2019. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó erre gondolok én is h lusta volt.. mert bevittem hozzájuk és 1 óra múlva rám csörgött h nem tudja menteni az adatokat..
2019. okt. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!