Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül egy olyan gép...

Mennyibe kerül egy olyan gép amely elviszi a mai játékokat? Max legolcsobban, vagy szerintetek megéri egy konzol:és abbol is melyik éri meg legjobban: ps 2, ps3 xbox, xbox 360, wii,

Figyelt kérdés
és a ps 2 hivatalos ára milyen,és használtat milyen árba éri meg venni
2010. júl. 16. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:

mert olvastam olyat is hogy egy videókártya annyiba kerül

mint egy jo konzol,na mindegy azért kiváncsi vagyok a véleményetekre és melyiknek legszebb a grafikája

2010. júl. 16. 12:01
 2/5 anonim ***** válasza:
150-ből már egész jó gépet lehet összerakni, amin mennek mai játékok is. Egy konzol valóban olcsóbb, de gyakorlatilag semmi másra nem jó, csak a játékra.
2010. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima xboxot és ps2őt sztem már ne vegyél mivel régebben tényleg nagyon jó konzolok voltak (inkább csak a ps2), de mára már inkább csak nosztalgiázni jó.


Egy Pc-t nagyon sokba kerül fenntartani, ha nem akarsz alacsony részletességgel játszani, tehát az olyan pc, ami magas részletességgel tudja futtatni a játékot és nem alacsony felbontásban, hanem legalább 1280x1024ben, de manapság már inkább 1600 vagy 1920as felbontásban, ahhoz igen bele kell nyúlni a zsebedbe.


A ps3hoz nincs törés, így muszáj megvenni eredetiben a játékokat, tehát ez sztem kiesett:)


A konzolok a multicímeket, amik megjelennek minden platformra, azokat szinte ugyan úgy jelenítik meg, tehát eléggé elhanyagolható különbség van a 2 konzol között és futás közben nem látnál különbséget.


A flashelhető box ára manapság felment, mivel az újat nem lehet flashelni, így hiány van a régiből, ezért csak rajtad áll, hogy most veszed vagy vársz, amíg jobb lesz a helyzet.


A nintendo Wiire meg szinte csak casual játékok vannak, hirtelen nem is tudok neked komolyabb játékot mondani, annyi, hogy az irányítása jó =)


Igaz Pc-n mindent lehet csinálni, de ahhoz, hogy netezz vagy msnezgess, ahhoz nem kell egy 4 magos gép és nem hiszem, hogy mki Photoshoppol a gépén vagy akár modellezik.


A grafika az kb ugyan az lesz konzolon, mint Pc-n, Pc-n csak akkor jobb, ha elég drága gépet veszel és feltudod rakni olyan részletességre, de az nem lesz olcsó.


Ami engem illet Xbox elite 55ezer, még a Ft aranykorában és azóta nem károsodott a szemem és kényelmesen játszok az ágyból és nem kell ott görnyednem a monitor előtt és még a fogyasztása is kevesebb, mint a gépemnek.

2010. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak játszani akarsz akkor egyértelműen konzol, a második meg tökéletesen leírta hogy miért :)
2010. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a második válaszolonak nagyon köszönöm meg a többieknek is,és nem étesz a xbox 360 játékírásról a beállításokat tudom csak azt nem tudom hogy isot irjak vagy dvd fájlt
2010. júl. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!