Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek eladjam ezt a...

Szerintetek eladjam ezt a pc-t es vegyek egy Xboxot ha jatszani akarok, vagy tartsam meg a gepet? Reszletek lenneb:

Figyelt kérdés

Proci AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4GHz

2 GB Ramm

Videokartya Sapphire ATi Radeon HD4650 1GB

HDD 500GB

Alalplap Asus M46N8T

700W-os tap


2010. júl. 16. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem add el és vegyél Xbox 360 Slimet Kinect-el
2010. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha eladod akkor kb. 130-140k-t érhet sztem ebből vehetsz új Xbox-ot vagy PS3-at és még egy LCD TV-t is ha kiegészíted egy kicsivel.Ha van még 1 laptopod vagy géped amin tudsz netezni stb. akkor szerintem add el és vegyél xboxot mert egy gépet szinten tartani elég sokba kerül évente.A konzol ellen pedig csak az szól hogy drágábbak a játékok hozzá mint PC-hez( mondjuk ha Xboxot veszel akkor akár le is tölthetsz ), de abból az összegből amit a gépújításra szánnal simán vehetsz játékokat is.


Szóval szerintem vegyél Xbox360 Slim-et.Kb. 70k, a megmaradó összegből ha nem lenne LCD tv-d akkor abból vehetsz.Ha pedig van akkor vegyél pár játékot hozzá.

2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
140et? Jó lesz az 70nek is
2010. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!