Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli, ha eddig...

Miért nem érzékeli, ha eddig érzékelte?!

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy g29-es Logitec kormányom, amivel néhány hete még vígan toltam a Euro Truck Simulator 2-t (Steamon van meg). Néhány hete viszont kicsit ráuntam és kellett másra a hely ezért letöröltem az E.T.S.-t. Most megint játszanék vele, csak hogy nem érzékeli a kormányt. Már mindent megpróbáltam: újra raktam a Logitec gaming softvert ami kell ahhoz hogy működjön a kormány a géppel; van rajta egy kapcsoló amivel ps3-mas és ps4-es funkció között lehet kapcsolni. IGEN ALAPBÓL PS-HEZ VALÓ A KORMÁNY, DE PC KOMPATIBILIS ÉS MINT MONDTAM KORÁBBAN MÉG ÉRZÉKELTE AZ E.T.S.!;manuálisan is kalibráltam a kormányt.

Valamint azzal párhuzamosan, hogy az E.T.S. nem érzékeli (meg a Turist Bus simulator sem [az a másik ugyan úgy pár hét után mint az E.T.S.]) érzékeli viszont az F1 2018 és a Wreckfest is.

A kérdésem, hogy van e valakinek egyéb ötlete erre, hogy miért nem érzékeli most, mikor korábban érzékelte és más játékok meg érzékelik? Továbbá mit lehet még itt tenni annak érdekében hogy érzékelje az E.T.S. a kormányt?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 11. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!