Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ilyen lenne a konfigod,...

Ha ilyen lenne a konfigod, érdemes lenne bármit frissíteni?

Figyelt kérdés

ez volt a setup 2014 novemberben:


[link]


szerintetek mit frissítsek rajta?


most még megy az AC odyssey, mert a monitorom: 1366x768-as felbontású


[link]



be van rendelve viszont egy rx 580 4 GB a sapphiretől



szerintetek érdemes mást is frissíteni?

ha igen, mit, és hogy csináljam?

az egészet eladni egybe nem lehet, mert a gépházam 15 éves irodai, nagyon hulladékul néz ki, csak az alkatrészek benne a jók


2019. okt. 13. 09:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy azóta fejlesztettem még bele 1 120 GB-os kingston SSD-t és +1 TB toshiba merevlemezt
2019. okt. 13. 10:06
 2/12 anonim ***** válasza:
igazából nagyon sokat fog dobni a vga csere, mást nem is tennék hozzá. Amikor már ez is kevés lesz cpu-t kell majd fejleszteni meg ramot +8gb al. De ezen az am3+ vonalon én már nem indulnék tovább ha már kevés lesz nagyon az fx 6300 akkor már új foglalatra álj át am4 pl. (persze akkor új lap + ddr4 ram) és ha váltanál monitort FHD ra jobban használnád a vga-d levenne egy kicsit a cpu ról én még azt ajánlom vegyél egy 1080p s monitort.
2019. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Kérdés kamu.
2019. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül az ötödik kérdés erről a konfigról... mintha a kérdező meg akarna bizonyosodni hogy ugyan ez nem egy high end setup de maximálisan elég mindenre és neki van a világon a legjobb ár érték arányú gépe.


Ha a videokártyát már rendelted akkor szerezz még 8 giga ramot és tedd át az egészet egy jobb gépházba és már tényleg nem is lesz rossz

2019. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

nem kamu kérdés, még ezt így állította össze az informatikus annak idején, akitől vettem


mért is lenne kamu?


arra gondoltam, hátha tud valaki valami jó alternatívát ajánlani, hogy minden alkatrész tökéletesen menjen... vagy valami monitor update-t tudtok ajánlani?


mert ha nem lenne szebb a képe, akkor azért nem dobnék ki 30-50 ezret,hogy picivel nagyobb legyen



[link]


vagy szerintetek nagyon rossz ez a monitor?

2019. okt. 13. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezerszer leírtuk, ha fejleszteni akarsz akkor:

FulHD monitor

RX 570

+8gb


Mellesleg múltkor még ROG STRIX lapod volt.

2019. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

értem

de a full hd monitor sokat dobna rajta?


mert csak picivel nagyobb lenne, meg kevesebb fps-em, nem?

2019. okt. 13. 12:51
 8/12 A kérdező kommentje:
fx-hez nincsen rog strix alaplap, ami van hozzá az a bazooka! de nekem olyanom sincs!
2019. okt. 13. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy RX 580 sokkal de sokkal erősebb mint egy R7 260X azzal még 1080p-n is valszeg több FPS lenne mint a 260X el 768p-n mellesleg az 1080p pont duplája annak a felbontásnak így szerintem azért észrevennéd a különbséget. Nem nagyon gamel már senki 1080p alatt így lassan 2020 ban aki igen az is valszeg rövidesen váltani fog.
2019. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

én 768 p-n gamelek

csak ilyen monitorom van


illetve:


csak addig gamelgetek, ameddig ki nem pörgetem majd az ac odyssey-t, új call of duty-t, red dead redemption 2-t, illetve majd a cyberpunkal játszok, egyéb játék nem érdekel, előtte sem játszottam...


ezért a pár játékért már elköltöttem 33 !!! ezer ft-ot!!!!

2019. okt. 13. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!