Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 29, 000 árkategóriában legjobb...

29, 000 árkategóriában legjobb számítógépház 2 db 5,25 bővítőhellyel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék ebben az árkategóriában jó gépházat találni (jó anyaghasználat, mini vagy middle tower, jól szellőzzön, 2 db 5,25 bővítőhely legyen rajta, csendes legyen, minimum 4 db kártyabővítőhely legyen rajta. A többi paraméter számomra mindegy.

Mostanában mi mondható jó minőségnek a fentebbi paraméterek alapján? Érdekel akkor is, ha csak M-ATX lapot támogat, ez ne legyen kizáró ok, persze ATX lapot támogató is érdekel.



2019. okt. 13. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé megvagy lőve a 2 db 5.25ös bővítőhely miatt, ma már nagyon sok ház elengedte ezt mivel kevesen használnak dvd/bluray olvasót/írót ma már stb. (Minek ez a 2 hely ?)


Zalman Z9 Neo Plus 25k

Fractal Design Core 2500 FD-CA-CORE-2500-BL 18k

Sharkoon VG4-W Blue 13k

SilentiumPC Regnum RG1 TG 14k


Ezek közül 2-vel dolgoztam már : Zalman és Fractal design: házainak nagyon jó anyaghasználat, szellőzés, úgy az egész egyben volt. Így a Zalman házat mondanám neked ezek közül, de a többivel se lősz mellé szerintem.

2019. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire kellenek az 5,25" helyek? Hátha van frappáns megoldás a dologra, és rögtön van miből válogass.
2019. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 DVD írót szeretnék bele (tudom-tudom: sokak szerint ez nem praktikus) és egy olyan RACK-ket, mely egy 2,5 és egy 3,5 HDD-t is tud fogadni. Külső rack, 5,25 bővítőhelyre. Gondoltam: egymás alatt elférnek.
2019. okt. 13. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Lenne ez a ház ha nem kellene a 2x 5.25 hely :NZXT H500 CA-H500B-BR 28k

Megoldások:

Cd/dvd író már van usb-s megoldás is így akkor veszed elő amikor épp kell.

Mobil Rack-hez is van megoldás USB-s 220as adapterrel (Sata to usb)

Vagy Külső vinyó, vagy vannak már 256gb + pendriveok olcsón.


Kérdésedre is megkaptad a választ, ezek csak ötletek (Nekem is van dvd íróm, de én 2012-ben vettem és kell Retro Pc-hez)

Remélem tudtam segíteni

2019. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!