Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig birna a processzorom...

Meddig birna a processzorom huto nelkul?

Figyelt kérdés
Szoval most csereltem processzort i7 6700 ra, es mintha 1-2 tű el lenne hajolva az alaplapon. Mivel keves pasztat kaptam a cooler master tx3 hutohoz, az lenne a kerdes hogy kibirna vajon a proci ameddig bekapcsolom a gepet hogy megnezzem jo e még az alaplap ?
2019. okt. 14. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz, ha egy tű is elhajlott, nem fog beindulni a géo, CPU errort fog jelezni.
2019. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aztól is függ milyen tű? És ha maga a hűtő jó a procira csak a ventillátora nem működik 1-2 percig bírhatja. Néha tovább is.
2019. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor beleteszem mindenestol es ha elindul akkor elindul ha nem akkor vehetek uj alaplapot
2019. okt. 14. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alaplapon milyen tű van elhajolva?


Vagy a proci valamelyik lábára gondolsz?


És hogy jön ide a paszta?


Vagy már megpróbáltad beindítani, és most nincs mivel írni? :)

2019. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem probaltam es nem is fogom. Rárakom a hűtőt aztan próba cseresznye, hátha az az 1-2 kicsit meghajlott tűtöl még működni fog.
2019. okt. 14. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Borotva pengével igazísd ki
2019. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!