Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyártó és típusszám olyan...

Gyártó és típusszám olyan 5G-s kültéri wifi eszközre, ami csatlakozni tud a legelterjedtebb Wifi routerekhez?

Figyelt kérdés
Valami hasonló kellene, mint a TP-Link CPE510, de sajnos a Pharos operációs rendszere miatt ez csak másik CPE510-hez tud kapcsolódni. Nekem olyan kellene, ami az olcsó, könnyen beszerezhető routerekkel tud egy kommunikálni.
2019. okt. 17. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A CPE510 támogatja a IEEE 802.11a/n szabványt, tehát tud kapcsolódni más hasonló frekvenciájú eszközökre is.


A PharOS maga a webes felhasználói felülete, illetve a Pharos Control a központi vezérlőrendszere, amivel több hasonló TP-Link CPE AP kezelhető.


Neked szimplán csak össze kell kötnöd a gépedet ezzel az elérési ponttal, a gépnek adni egy 192.168.0.2-253 közé eső IP-címet, és az eszközt a webböngészőből konfigurálható (a kézikönyve szerint a 192.168.0.254-es IP-címről elérhető IP-címen található: [link] ) beállítófelületen kell konfigurálnod.

2019. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam az AP üzemmódban lévő CPE510-hez csatlakozni egy USB-be dugott TP-Link USB-wifi stickkel, de nem látta. Fordítva sem sikerült. A kliens módban lévő CPE510-el egy 2,4G-n és 5G-n is működő TP-Link (Archer) routerhez próbáltam csatlakozni, de az sem jött össze.

Van a CPE510-ben egy program, ami kirajzolja a zajspektrumot, hogy ki lehessen választani az ideális csatornát. Látja, hogy azon a csatornán, ahol a router megy nagyobb a jel, mint a spektrum többi részén, de nem ismeri fel, hogy az wifi jel.

Mivel mindegyik eszköz amivel próbálkoztam hibátlan, így inkompatibilitásra gyanakszom, ezért keresek valami mást a CPE510 helyett.

2019. okt. 18. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
A konfigurálással nincs problémám, legfeljebb csak annyi, hogy valami iszonyú lassú a menűje. De tényleg iszonyú, a gyerekmesével élve: egy zsák mogyorót meg lehetne törni az idő alatt, amíg egy-egy parancsot végrehajt. De ha végigszenvedi az ember a sok várakozást, utána már stabilan működik.
2019. okt. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!