Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Black fridaykor mennyire...

Black fridaykor mennyire mennek le a hardwer árak általában?

Figyelt kérdés
Videókártyát akarok venni és kb mire szamithatok mennyire fog le menni konkrétan egy rx 570?

2019. okt. 19. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A black friday csak egy mostanában felkapott hangzatos szlogen. USA-ban ugye a hálaadást követő péntek, amikor jellemzően a régebbi készletet árulják ki akciósan, hogy helyet csináljanak a karácsonyi modelleknek.

Itthon viszont össze-vissza neveznek Black friday-nek mindenféle akciót és egyáltalán nem biztos, hogy jól jársz vele.

Különösen pl ez az idegesítő zöld űrlény... szándékosan nem írom le a nevet, de aki ott vásárol, nem komplett. Én még eddig sose láttam náluk olyan cuccot, ami ne lett volna (nem akciósan) olcsóbb valahol máshol. Ja, és ők Black Friday-eznek akár a nyár közepén is.

2019. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gugu Gabor ***** válasza:
nem mondom hogy minden bolt kinálatát megnéztem az elmúlt években, de egyszer sem emlékszem olyan akcióra amiért rohamtam volna a boltba
2019. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!