Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ház vásárlás előtt: miből...

Ház vásárlás előtt: miből tudhatom, elől hány USB kivezetés van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Számítógépház elején hány USB port található, ezt honnan tudhatom? (ha manual nem írja, miből lehet tudni)?

Be Quiet! PureBase600 házról lenne szó.

az arukereso.hu és hasonló oldalak is csak azt írják le: hány USB csatlakozó van (gondolom ház hány USB-káble kivezetése köthető össze az alaplappal)



2019. okt. 20. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pl megnéznél róla néhány képet, esetleg ellátogatnál a gyártó honlapjára? Láthatnád, hogy mennyi usb csatlakozó van a házon elől.
2019. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivatalason oldalon mindent leírnak, vagy megnézel róla egy képet. Kettő előlapi USB portja van, mint a legtöbb háznak. A kérdésedet viszont nem teljesen értem, a házon kizárólag az előlapi usb k száma múlik, minden más az alaplapon, esetleg usb bővítőkártyán múlik, erről miért kéne íriuk bármit amikor a házat veszed?
2019. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az előlapi USB csatlakozók száma érdekelt volna szöveges formában, akkor ezek szerint a csatlakozók száma ere utal, köszönöm.

Vak vagyok, a képeket nem látom.

2019. okt. 20. 10:20
 4/7 szántóvető ***** válasza:
gugli első találat ami mindjárt a gyártó honlapja.
2019. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már a kérdés kiírása előtt felkerestem, de - mint mondta egyik válaszoló - erről "értelemszerűen" nem írnak.
2019. okt. 20. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te a leírásban mit nem láttál?

[link]

[link]

2019. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem látok képeket, mint említettem.
2019. okt. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!