Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van-e avermedia-nak értelme?

Van-e avermedia-nak értelme?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Szeretnék érdeklődni az AverMedia live gamer mini streamer box ról. Érdemes ilyenre beruhàzni a jó minőség érdekében vagy sem? PC-ről szeretnék pixel mentes tiszta képet streamelni. Ryzen 5 2600 rx580 kombó bàrmilyen beàllitàs után se képes tiszta folyamatos képet közvetíteni. Nem értek hozzá ne savazzatok pls. Célom folyamatos tiszta pixel mentes élő kép.

2019. okt. 23. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Van értelme, sok terhet levesz a gépről.

Az hogy játékot szteamelni mennyire van értelme, na itt lehetne szavazni reggeltől estig...

2019. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen de olvastam ehez kell még egy gép vagy egy konzol. Vagyis egy darab Pc-n nem is fog müködni az egész Rgo akkor ha megveszem akkor max asztal tàmasznak használható. Azt hittem ez segít abban hogy tiszta képet kapjak sajna lehet, hogy tévedtem :(
2019. okt. 23. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
De működik egy pcvel.
2019. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CspCsj ***** válasza:

"Pixel mentes" sosem lesz. (pixel = képpont)


A képkockák veszteségmentes átküldéshez óriási sávszél kellene. (pl. FullHD felbontás, 16 millió szín, 60 képkocka/másodperc esetén: 1920*1080*32bit*60 = 4Gbit/sec)


Vagyis inkább veszteségesen tömörítik, és így a stream-hez beállított felbontástól és bitrátától függően kisebb-nagyobb mértékű lesz az elmosódás/foltosodás.

https://www.youtube.com/watch?v=HkMFjfRvs88

2019. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De sok streamer-nek baromi szép tiszta éles a live-ja az enyém közel se olyan jó pedig nincs rossz gépem.
2019. okt. 23. 23:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg evvel az AverMedia-val az se tiszta nekem, hogy miért ne lehetne VGA-ból AverMedia-ba és ebből a monitorba?
2019. okt. 23. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!