Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Asrock alaplapok mennyire...

Az Asrock alaplapok mennyire megbízhatóak? Nem mennek hamar tönkre?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy Asrock B450M PRO4-F alaplapról lenne szó. Egy Ryzen 5 3600 és egy Gigabyte RX 5700 Gaming OC 8G mellé venném.


+1 kérdés: 3000 Mhz RAM-ot támogat, ugye?


[link]

[link]

[link]


Vagy érdemesebb egy Gigabyte B450 AORUS ELITE alaplapot venni?


[link]


2019. okt. 27. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jó persze senki se jós h meddig fonak menni én már 7. éve nyúzom az én ASrock, Asrock b450m pro4-f tökéletes lesz neked, kérni kell hozzá bios frissítést a boltba ahol veszed.
2019. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezek közül B450m Pro4-F a legjobb választás.

(3X2 fázisú VRM, egész jól fel van szerelve)

ASrock alaplapokkal nincs gond, kivéve ha kiadnak egy rossz szériát és lehalnak a RAM slotok.(B350m Pro4 illetve B85m Pro4-nél)

De a B450m Pro4 elvileg hibátlan.

2019. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettetek!
2019. okt. 27. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Giga b450 aorus túl árazott.


[link]

2019. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a PCX-es videókat,Ők sem ajánlják a Gigabyte-os lapokat. Jó az Asrock.
2019. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig asrock lapjaim voltak, most is, sőt anyós gépében 12 éve megy egy asrock matuzsálem.
2019. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Igazából az egyik ismerősöm mondta, hogy ne Asrock lapot vegyek, mert hamar tönkremennek. Gondoltam biztos ért hozzá, nagyon sok embernek rakott össze gépet, ezért kértem tőle tanácsot. Viszont sok helyen láttam, hogy ezt az Asrock lapot ajánlják, és hát az ára is elég baráti, ezért tettem fel a kérdést. A válaszok alapján talán egy hibás szériával találkozhatott többször az ismerősöm, és talán ezért nem ajánlotta.

2019. okt. 28. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!