Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2x4 pin-es RGB ventik bekötése...

Adam1c1 kérdése:

2x4 pin-es RGB ventik bekötése tud úgy működni hogy 4 pin tápról, másik 4 pin alaplapról?

Figyelt kérdés
Adott egy Gigabyte Z390 UD alaplap, melyen van még szabad hely ventinek, három darab. Vásároltam is hozzá még három ventit, de azok 2x4 pin-esek. (mármint darabja) . az egyik gondolom az RGB vezérlés, a másik viszont a táp. Mivel nincsen hozzájuk osztóm, így arra gondoltam, hogy hogy rákötném egyszer őket a tápra, és egyszer a három szabad helyre az alaplapon. és akkor gondolom a színt be tudom állítani a lapon keresztül, tápról meg pörög fixen , max fordulaton. De mi van akkor, Ha csak a lapra kötöm őket ? Egy darab négy pines csatlakozó nem fogja elbírni az RGB-t, és a fordulatszám vezérlést egyszerre ?

2019. okt. 28. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!