Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik legkorszerűbb intel...

Melyik legkorszerűbb intel processzort tudnám ebbe az alaplapba beletenni? Asus PRIME Z270-P

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg egy Intel Core i5-7600K BX80677I57600K processzor van benne, ezt szeretném lecserélni egy erősebbre, ha van rá lehetőség.

Az sem lenne egy hátrány, ha a 16GB 30000Mhz-es RAM-ot jobban ki tudná hajtani, mert most a processzor jóvoltából max 2400Mhz-en tud csak dolgozni a memória.

Köszi a válaszokat!



2019. okt. 29. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A belinkelt oldal terméktámogatási részén megtalálható az alaplap által támogatott processzorok listája:

[link]

ebből a legerősebb a Core i7-7700K


De memóriavezérlő szempontjából nem lenne nagy előrelépés:

* [link]

* [link]

2019. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7700k, de épp napokban néztem, szerintem még használtan sem éri meg, nem hogy újonnan.
2019. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg akkor alaplap csere (is) lesz.

Sajnos néhány online multi játékban érezni, hogy ez a processzor már kevésnek bizonyul.

2019. okt. 29. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezért váltottam épp AMD Ryzen platformra, mert undorító amit az Intel csinál, direkt 2 évente új foglalat, hogy lapot is vegyen a paraszt a túlárazott processzorjaik mellé.
2019. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az AMD tényleg jó ötlet lenne, 1-3. genig belemegy egy lapba minden és valszeg a 4000-res széria is még AM4-es lesz.
2019. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A processzorokról részletes útmutató:


[link]

2019. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!