Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Foglalkozok már egy ideje 3d...

Foglalkozok már egy ideje 3d nyomtatással. Most problémába ütköztem. Szeretnék valakivel beszélni, aki jártas a témában. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Volt egy tevo tarantula nyomtatòm. Átalakítottam. Motor vezérlők TMC2208-asok, dupla Z motor, e3d v6 hotend, erősítések, alaplap BIGTREETECH-SKR-V1.3, maradt mindenhol a görgős mozgás, az y tengely 2 profilon fut. A lényeg, hogy nem tudom összhangba hozni a firmware-t a slicelő programmal ezért nem úgy nyomtat ahogyan kellene(cura/simplify3d). Motorok is maradtak nema17-esek. Valaki segít nekem visszatalálni a helyes útra? 😁

#nyomtató #firmware #beállítás #szeletelő #3D nyomtatás #slicer #custom printer #átalakított nyomtatò
2019. okt. 31. 04:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetlegesen egy ilyen niché problémával keress egy szakfórumot, ha még nem próbáltad akkor: [link]
2019. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Máskor ha valaki így járna, engem is lehet keresni :)
2020. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!