Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TN paneles monitorok nagyon...

TN paneles monitorok nagyon zavarók?

Figyelt kérdés
Vagy semmi gond nincs velük?

2019. nov. 5. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, még nem láttam IPS-t meg oled-et. Mondjuk, ha csak szemből nézem, akkor még egész jó.
2019. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs velük. A TN panelek hátránya, hogy a technológiával elég gyenge betekintési szöget lehet elérni. Nem mindenkit zavar a betekintési szög.
2019. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Használok TN paneles monitort VA paneles TV mellett illetve egy IPS monitor is használatban, leginkább csak akkor van gond ha oldalról nézem és átlag felhasználásban nincs vele gond.

Mondjuk ha filmet néznék rajta és fontos lenne a színhűség akkor nem feltétlen TN panel mellett döntenék, csak akkor ha ez abszolút nem fontos.

2019. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták, ha szemből nézed akkor nincs vele baj.

Nekem mondjuk ips a laptopom, és megkedveltem (előző telefonom is az volt), mostani telefonom super amoled. Sokat nézek filmet, új nagyobb monitort vettem, és feltétel volt, hogy ips legyen, mert tényleg színhűbb. Ha viszont te inkább játszanál, akkor a tn előnyösebb, mert ott kisebb a válaszidő, nagyobb a képfrissítés olcsóbban.

2019. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha valami nagyon olcsó féle aminek 1:1000 alatti a kontraszt aránya és minden baromi fakó rajta. Mai TN monitoroknak már elég szép a képe. Főleg ha 1080p nél nagyobb felbontásúak. Válaszidőben és input lagban meg továbbra is verhetetlenek
2019. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!