Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem cd-lejátszóján...

A számítógépem cd-lejátszóján van egy fülhallgató csatlakozó, de csak a hangszórók szólnak. Miért?

Figyelt kérdés
Több fülhallgatóval is próbáltam, de semmi. Pedig megy a lejátszás.
2010. júl. 18. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A hangszóró aktív vagy passzív? Aktív akkor, ha kell hozzá tápegység vagy bele elem, ha ez van, akkor miért csodálkozol, hiszen van benne ERŐSÍTŐ..

Fülhallgatódban van erősítő??

2010. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadónak gratulálok! Ha nem értesz valamihez akkor legalább ne írj hülyeségeket! Fülesbe elem mi? Te jó ég!

Valószínüleg van a csatlakozó lyuk mellett egy hangerő állító, próbáld meg azt. Azt meg nem írtad hogy a hangszórókat hova dugtad, mert ha azt is oda akkor a fülessel lehet a gond. De egyszerűbb ha ide írkálás helyett már rég megkérdeztél volna valakit.

2010. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek.. Tudsz olvasni és értelmezni?

Akkor most Neked.Arra céloztam, hogy a rádugott hangszóró azért szól, mert van benne erősítő, és küldünk bele villanyt az erősítést létrehozandó, nyilván elemmel, vagy tápegységgel.

És akkor rákérdeztem, hogy a fülesben van-e ehhez hasonlatos valami, mert ha nincs, akkor hogyan erősítsen?

Azt én is tudom, hogy a fülesben abban nincs erősítő..

2010. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még jó hogy mi veszünk össze más gondján.

Bocsánatot kérek az előzőtől!

Manapság már nem használjuk azt a csatlakozást mert megjött az MP3 és az audió lemezeket is digitálisan olvassa minden lejátszó és ha a hangkártyába dugod akkor is hallani fogod.

Zöld dugalj hogy segítsek.

2010. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Ok..

Az a helyzet, hogy a kérdezők többsége, még kérdezni sem tud, nem közöl elegendő vagy pontos információt.

Itt is az helyzet, mert:

Azt nem állította, hogy ugyanoda dugta a hangszórót, mint ahova a fülest. Lehet hátsó hangkártya csatlakozón szól a hangszóró és elölről nem szól a füles.

Egyébként, ahol szól a hangszóró, ott szólni kell a fülesnek is, és ez fordítva is igaz, legfeljebb igen halkan, de szól! Az persze más kérdés, hogy érdemben nem használható. Erre itt nincs utalás semmi..

Na ennyit erről.. /Pedig már többször megfogadtam, hogy nem válaszolok, ha hiányos a kérdés/

2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ekkora vihart kavarok a kérdésemmel. Tudom, mire való a hangkártya zöld kimenete, abba van dugva a hangszórópár. Csak ki akartam próbálni a fülhallgatót a cd "lukján", és nem szólt. Közelebb lévén, rövidebb madzag is elég lett volna, ennyi.
2010. júl. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!