Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Gépvásárlás előtt állok, ezt állítottam össze. Szerintetek jó lesz így?

[link]

Nem értek túlzottan a gépekhez, ezért kérdezem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, PC, asztali gép, AMD

nov. 9. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok
Figyelj, ez mindenben jó.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont nov. 9. 12:41 Privát üzenet
Felbontástól és játékoktól függ.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont nov. 9. 12:55 Privát üzenet
FHD-ra nagyon durva. Gondolom 2560 felbontásra kell mert arra tökéletes

# 3/7Időpont nov. 9. 13:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Monitort később tervezek venni, most csak egy egyszerű kis 19 colos samsung full HD-s monitorom van. De akarok majd egy nagyobb monitort legalább 144 Hz, QHD, olyan 23-24" körül. A cél az lenne hogy 5 év múlva is egy erős gépnek számítson, a mai játékokat gond nélkül vigye el, legyen az bármelyik.

# 4/7Időpont nov. 9. 13:01 Privát üzenet
Ez arra tökéletes nekem is ilyen gépem van kb mindenben 2k-n hasznűlom még nem fogta meg semmi és pár évig tökéletes is lesz

# 5/7Időpont nov. 9. 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennek örülök, köszönöm a megerősítést. :) Várom továbbra is a véleményeket ha esetleg érdemes lenne bármin változtatni. A "Megrendelés" gombot még nem mertem megnyomni :D

# 6/7Időpont nov. 9. 13:05 Privát üzenet

5 év múlva is egy erős gépnek számítson, lefaragnák a ház és az alaplap árából és erősebb vga-t vennék, mert a SAPPHIRE RX 5700 XT 8GB GDDR6 NITRO+ már most, 144 Hz, QHD ben némelyik játék alatt necces.

[link]

[link]

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont nov. 9. 13:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Hp deskjet f2480-as készülékem mindig begyűri a papírt nyomtatásnál, fénymásolásnál. Már állítottam a csúszkát is, ami igazítja a papírt, de gyakran az se segít. Mi lehet a baj?
Acer nitro 5 laptopot (win10) összekötöm HDMI kábellel és a kép átmegy de a hang nem. A többi laptoppal nem volt ilyen gondom, alapértelmezettnek állítottam a tv-t a hang...
Gépvásárlás előtt állok, főleg játékra. Mit gondoltok erről a configról, min változtatnátok?
169000FT-ból állítottam össze 1 gépet, szerintetek jó?
Gépvàsárlás előtt vagyok, 300k-t szánok rá. Pcx-en össze van állítva egy konfig, de az áfával eggyütt 370 Kèrdès az, hogy tudom e olcsóbban venni ezt a konfigot? Megèri e? Egyáltalán jó e?
Nem indul a számítógép minekután a biosban az "nv sata controllert" disabledre állítottam, mit csináljak?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!