Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a baja a laptomo...

Mi baja lehet a baja a laptomomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Matuzsálemi 8 éves Acer 5742G laptomom van. 4 hónapja telepítettem utoljára újra. Az utóbbi napokban random kikapcsol, mintha az asztali gépet kihúznám a falból. Semi fokozatosság, csak hirtelen bumm. Az akksija már régóta nem bír csak 20 percet, így mindig a konnektorba dugva használom, de szerintem ennek nincs jelentősége. Szerintetek mi lehet a baja? Menthető vajon? Esetleg valaki Budapesten foglalkozik ilyesmivel?

Köszönöm előre is a válaszokat, fáradozásaitokat!



#laptop #hirtelen halál.
2019. nov. 11. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
laptopomnak* (szuperül elírtam a kérdést :D )
2019. nov. 11. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:

5742-es széria híres volt a melegedésről, talán ha szétszeded és kifújod belőle a port

Itt van hogyan kell:

https://www.youtube.com/watch?v=BkmcaOQO_TQ


Esetleg heatsink csere. De igazságot megvallva én már nem kínlódnék vele azt a pénzt amit elkérnének a javításra, inkább add el úgy ahogy van és keresd az utódot. Hisz minek a laptop ha nem bírsz vele kábel nélkül meglenni mert 20 percig se bírja az aksi ? Akkor már asztali gépet vennék bár nem tudhatom h mennyire viszed ide oda.

2019. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igazság szerint két irodában dolgozom, mindkettőben ott a konnektor és megoldott a használat. Most azt vettem észre, hogy csak akkor csinálja ezt, ha pókerezem a pókerstars programmal :D . Ennek mi lehet a tanúsága? :D

2019. nov. 11. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
pasztázd újra GPU-t és a procit
2019. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!