Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mikrofont ajánlotok?

Milyen mikrofont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon elgondolkodtam, higy vennék egy mikrofont. Csak játékhoz használnám, discord pl. A fejhallgatóm mikrofonjával van egy szoftveres probléma ezért egy ilyen asztali mikrofonon gondolkodtam. Nem akarok túl sok pénzt költeni rá, de nem is akarok gyengébb minőséget. Olyan lenne a legjobb, ami viszonylag távolról is veszi a hangot tisztán, érthetően. Ilyen 50-60 centire lenne átlagban a számtól, de ha nem elég valahogy közelebb teszek használatkor. Esetleg egy állvánnyal. Szeretnék tényleg jó minőségűt, ami hosszú távra is jó lesz. Árban nem tudom mennyire menjek el, de 30 ezer fölé semmiképpen. Már a 20 ezret is sokallom, mert nem streamelek, csak játszom, de örülnék, ha tudnátok mondani pár mikrofont amit nekem ajánlotok. Nem igazán értek a mikrofonokhoz szóval megköszönném a segítséget.

2019. nov. 11. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Játékhoz ez bőven elég ha nem streamelsz akkor meg főleg ennél többet énse adnék érte mint amit ez ér:


[link]


[link]

2019. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!