Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti már rendeltetek alkatrészbő...

Ti már rendeltetek alkatrészből többet amikor le volt árazva azért, hogy eladjátok? Ha teszem azt, tíz ilyet rendelek, akkor hogy adok el belőle egyet kettőt, ha a számlámon mind a tíz szerepel?

Figyelt kérdés
A garancia mindegyikre külön van, de akkor a kliens nem mocskolhat be, ha megkapja a számlát és rajta az áll, hogy tízet vett, holott csak egyet kettőt vett?
2019. nov. 14. 20:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam még ezzel, de egy boltban amikor vettem valamit, azt mondták a nyugtával vagy a számlával menjek vissza mert az jelenti a garanciát és azon rajta volt a nevem is.
2019. nov. 14. 20:37
 2/11 anonim ***** válasza:
rendeld 1 esével és megvan oldva
2019. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De pl olyan oldalakon nem éri meg ahol kedvezményesen lehet venni ha nagyobb számban vásárolsz?


És ha nem vagy otthon amikor leárazás van, nincs időd rá, vagy elmúlik a kedvezményes időszak?

2019. nov. 14. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem adsz számlát csak azt mondod hogy rajtad keresztül tudja érvényesíteni és le van tudva.
2019. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor kifulladt az elaő Bitcoin hullám, akkor rendeltem három bontatlan videokártyát, amit eredetileg bányászatra szántak. Kettőt eladtam jóval áron alul, a harmadik, amit megtartottam így ingyen volt.


Bolti akcióknál általában nincs akkora leárazás, hogy nyereséggel tovább add, amit vettél.

2019. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó lenne, ha le lehetne tiltani úgy általában a privát üzeneteket, ne csak a felhasználókat egyeséve.


Kérdező, nincs bejáratott forrás. Én a 3 vadiúj kártyát anno ebay-en vettem, úgy nyertem meg egy licitet, hogy szállítással együtt is egy kártya áráért kaptam meg a hármat, így kicsivel félár fölött tudtam tovább adni a kettőt, amit nem akartam megtartani.


Ehhez nyilván igen komoly szerencse is kellett, hogy pont nem találták meg olyanok az aukciót, akik felverték volna az árat. Ezt tudod csinálni. Aukciós oldalakon vadászol ilyen hirdetésekre és reméled, hogy egyszer-egyszer összejön egy jó üzlet.


Az még egy lehetőség, ha kamionos vagy, vagy van a családban és tud neked "leejteni" termékeket. Ezt sokan csinálják, a bevétel szempontjából kiszámíthatóbb, de a NAV-nál nagyobbat lehet vele szopni.

2019. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Egyébként mi bajod van a privát üzenetekkel?

2019. nov. 16. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy semmi értelmük. Vagy anyázás, vagy valami szervesen a kérdéshez kapcsolódó téma, amit jobb lenne nyilvánosan megvitatni.


Ahelyett, hogy kikapcsolhatóvá tették volna a privát üzenetek fogadását, néhány éve bevezették egy eleve anonimitásra épülő oldalon, hogy a felhasználók nyilvánossá tehessék a felhasználónevüket.

2019. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez érthető, csak én már jártam úgy, hogy ugyanoda, a kérdéshez írtam kommentként valamit, ami kapcsolódott a témához, és többször nem válaszoltak.
2019. nov. 16. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg általában olvasás nélkül tiltok mindenkit, aki privátot ír. Szimplán csak szerencséd volt, hogy most véletlenül pont elolvastam.
2019. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!