Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » OptiPlex 980 gépbe mért nem...

OptiPlex 980 gépbe mért nem jó a wifi és telefon usb? Miközben a pendrive usb az egér usb meg a billentyűzet usb igen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
más gép egyből fel ismeri őket szal nem a wifivel van baj. De az usb portok hibája se kéne legyen mert a billentyűzet egér pendrive jók benne.
2019. nov. 15. 15:41
 2/9 hypno ***** válasza:
Gondoltál már rá, hogy telepíted a hozzá való drivert?
2019. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

# 2 Gondolkodni ? Ugyan kérlek. :)

Ezeknek van valami kínjuk, rögtön írják a kérdést, ahelyett, hogy az eszüket használnák, vagy ad abszurdum, esetleg rákeresnének.

2019. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha más gépbe be dugom működnek driver nélkül is ezért gondoltam hogy nem szükséges. De meg fogom nézni hogy így megy e. Viszont akkor sem értem hogy akkor pl a könyvtári portok mért ismerik fel kapásból telepítés nélkül.
2019. nov. 15. 16:24
 5/9 hypno ***** válasza:

#4


Mert lehet hogy azokra gépekre - tisztázatlan okból - valaki már felrakta a meghajtót.

2019. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De milyen meghajtóra gondolsz? MErt azokon biztos nincs a telefonhoz driver.
2019. nov. 15. 17:21
 7/9 hypno ***** válasza:
Mi a Wifi stick pontos típusa?
2019. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Feltettem a drivereket és futnak. Hát nem tom de portokon nem kell ilyeneket telepíteni és simán mennek! Nálam driver nélkül még a töltés sem indult el a telónak.
2019. nov. 16. 11:26
 9/9 hypno ***** válasza:

#8


Akkor megint tanultál valamit.

Örültem.

2019. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!