Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az atx alaplap jó ezekbe...

Ez az atx alaplap jó ezekbe az atx házakba?

Figyelt kérdés

Alaplap:

[link]


Házak:

[link]



[link]


2019. nov. 15. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze. Jónak jó, de én nem vennék olyan gépházat amiben van beépített tápegység és igazából olyan házat sem ami ilyen régi típusú.
2019. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a be épített tápot lehet cserélni, nem?
2019. nov. 15. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Lecserélni le lehet, de az ég világon nincs semmi értelme egyben megvenni a kettőt. Az ilyen házak leginkább alap és irodai felhasználásra készültek és bele lehet futni könnyen olyanokba, hogy például nincs rajta alapból olyan csatlakozó, vagy nincs annyi, mint amennyi kellene egy normális videókártya meghajtásához.


Én igazából azt az elvet vallom, hogy ne az alaplapon és ne a tápegységen akarjunk spórolni.

2019. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek ezek a gép házak, talán az egyszerűsége miatt
2019. nov. 15. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy a linken egy mATX lap látható. A házakkal kompatibilis, bár én ennyi pénzért valami mást néznék. A beépített tápot eszedbe ne jusson használni, instant halál a gépnek.
2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor hány wattos táppal használjam?
2019. nov. 15. 19:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy milyen táppal?
2019. nov. 15. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért kapsz nagy, normális légáramlású, jól szellőző házat, pl. Rajintek Arcadia, Silentium SG1, esetleg FSP CMT230.

Táphoz meg tudni kéne a konfig többi részét is.

2019. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szia

Igazából nem tervezek olyan izmos gépet összerakni,

Én arra gondoltam hogy ezzel az alaplappal amit ki linkeltem, 8 gb ram, 2 gigás videokártya és egy I3as processzor. Ezt elbirná a 420 Watt?"

Ne privátba, nem randira hívsz, hanem hardverekről beszélgetünk :D

Nem a 420W-al van a baj, hanem azzal, hogy olyan szinten gyatra hulladék a táp, hogy simán eldurranhat, és akkor nemcsak saját magát öli meg, hanem a géped többi alkatrészét is.

Egyébként látszik, hogy nem értesz hozzá, írd le inkább, hogy mennyi a kereted, mire használnád, és hogy használt alkatrészek szóba jöhetnek-e, és segítek (ünk) összerakni valami jobbat.

2019. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!