Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya vásárlás?

Videokártya vásárlás?

Figyelt kérdés
Mai napig nyüstölöm MSI R9 270X 2GB-os videokártyám csak sajna meghibásodott ezért szeretném lecserélni (konkrétan pixelhibás). Pénztárcába most nem tudok nagyon mélyen nyúlni, gondolkoztam hasonló teljesítményűt keresek csak nem tudom hogy álljak neki. ez a kártya ma már nem kapható, tudtok ajánlani valamit esetleg? játékra is használom azt fontos megemlítenem böngészés és filmezés mellett. Nem szeretnék emiatt most külön kérdést feltenni, de ha úgy látjátok nem éri meg már ehhez hasonlót venni akkor milyen kártyát ajánlanátok arra a célra hogy minden mai játékot maximum beállításokkal (hairworks és ray tracing dolgokat kivéve mert számomra ezek nem fontosak) minimum 60 fps-el tudjak futtatni? Ha jól tudom az AMD oldal olcsóbb mint konkurencia, szóval nem fordítok hátat a cég termékeinek. Köszönöm előre is válaszaitokat.

2019. nov. 16. 22:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
8 gigásat! :D
2019. nov. 17. 04:21
 22/23 anonim ***** válasza:
Milyen cpu mellé?
2019. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Gyenge mellé, azt csak később tudom csak majd fejleszteni.
2019. nov. 17. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!