Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a 32"-os...

Mit gondoltok erről a 32"-os Philips full hd monitorról?

Figyelt kérdés

Erröl lenne szó:

[link]

Nem csak számítogéphez lenne, hanem egy set top boxal tv ként is használnám. Az ára is jó szerintem, viszont félek hogy zavaró lenne ekkora méretnél a full hd felbontás. De közben tv nek meg jó volna. Ha van olyan aki használ ekkora monitort a számítógépéhez kérem ossza meg velem a tapasztalatait. Köszönöm!



2019. nov. 18. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még a szobádban, de 32" ívelt képernyő tévére szerintem nem ideális.
2019. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:

VA panel van benne ami nem rossz.

Fényereje kicsi.

Es igen pixeles lesz, ha közelről nézed, mint egy PCs monitort. (nekem 27es FullHD van, ami okés nekem, de amúgy határ eset)

2019. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően keskeny hosszú szobám van, de a rövidebb irányba nézném. Magyarán nem túl nagy távolságról. Számitogép használat közben kb 1 méterről, de ez változhat még mert épp azon agyalok hogy át rendezem a szobát. Igazából elsődlegesen számitógép és máso
2019. nov. 18. 17:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Fránya telefon.... Szóval elsősorban számítógép monitorként használnám, a tv funkció inkább másodlagos.
2019. nov. 18. 17:21
 5/6 Derwer ***** válasza:
Egy méterről jó lehet a FullHD is.
2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mond el mindent egy ilyen kalkuláció, illetve nem is íveltre van kitalálva, de számomra annyira alacsony a pixelsűrűsége, hogy 60 cm-ről zavarna. 1 méterről már más kérdés, ott akár bevállalnám.

[link]

[link]

2019. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!