Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core i7-4702hq meg...

Egy Intel Core i7-4702hq meg tud hajtani egy gtx 1050ti-t?

Figyelt kérdés
Vagy maradjak a gtx 750 ti 4gb-nál, vagy esetleg egy jobb videokártyát is meg tudna hajtani? Vagy válasszak valamit AMD oldalról? (ha az utóbbi légyszíves írjátok meg, hogy milyet!)

2019. nov. 18. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A videókártyát nem a processzor hajtja meg !!!!
2019. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilàn elkerülte a figyelmed, hogy minden program esetèn külön meg van adva a cpu ès vga követelmèny, szòval iq 60 felett nem lenne olyan nehèz ràjönni, hogy programonkènt vàltozik az igèny mindkèt alkatrèsz esetèn külön-külön. Olyan hogy "kihajt" nem lètezik.
2019. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jajistenem... Megint a kihajtás miatt hőbörögtök. Én túltettem magam rajta, nyilvánvaló, hogy a kérdező mire akart kilyukadni. Ez több mint évtizedes téma, sosem lesz vége. Ha valaki a kihajtja e kérdést teszi fel, egyértelmű.


Kérdező: igen. De ha javasolhatnám, azt a kártyát felejtsd el. Annyiért jóval erősebbet vehetsz. Én rx 570-580-at vennék.

2019. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem hőbőrgés. Ezért van ennyi vízfejü hülyegyerek, és ezért beszélnek ennyi ostobaságot, mert ráhagyjuk a dolgokat.
2019. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez megy több mint tíz éve, ezért felesleges a szócséplés. Ha egy ilyen kérdés van, rendben el lehet magyarázni ha még nem fáradtatok bele mint én, de akkor választ is írjatok. Mert fentebb egy választ sem láttam, csak okítást.
2019. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy látom mister 81% te se igen mondtál semmi érdemlegeset. Magyarázd akkor el TE! Ja hogy belefáradtál ? Épp úgy mint mi. Egal.
2019. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írtam fentebb, mit érdemesebb a 1050 ti helyett vennie. Mi ebben az érdemtelen?
2019. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk sok 81 százalékos van név nélkül ez igaz, nemtudhattad, hohy azt is én írtam.
2019. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De még mindig nem vágjuk, hogy mi is van ezzel a "kihajtás" dologgal.😂
2019. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen nem vágni? Nyilvánvalóan baromság. Csak én már oktatgatás helyett válaszolok is inkább. Én is sokszor okoskodtam már, de falrahányt borsó. A kérdezők többsége képtelen befogadni az olyan szavakat, hogy bottleneck, vagy cpu/gpu arányoság stb... Így én már ezzel nem fárasztom magam. Laiukusok, és azzal, hogy ezerszer leírjátok nekik mi a bibi, pont le****ják. Na mit vkeráljak még itt? Most már meg van a tantusz? 🙂
2019. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!