Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márka biztosít jobb...

GTX Geforce22 kérdése:

Melyik márka biztosít jobb hűtést egy AMD RX 570 4GB-nál?

Figyelt kérdés

ASUS

GIGABYTE (itt úgy néztem réz hőcsövek vannak)

ASRock

SAPPHIRE

MSI

ASUS ROG-STRIX

stb



2019. nov. 19. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A hófokok közötti kevés eltérés nem indokolja, hogy melyik márkára szavazz. Pár fokokról beszélünk, ha egyáltalán beszélünk.

Az hogy egy vga, terhelés alatt 65, vagy 75 fokos, szinte lényegtelen. Ez a teljesítményen sem látszik meg.

Jó PR fogás az egész, de jelentősége nincs.

(Jöhet a lepontozás!) 😂

2019. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes átnézni a teszteket, de általában a Sapphire Nitro+ szokott egész jól teljesíteni.

#1.Részben igaz amit leírtál de nem mindegy a hangszínt sem, az sem hogy milyen minőséget képvisel maga a hűtés nem egy kevésbé jól sikerült darab van, arról nem is beszélve hogy van olyan amit idehaza garanciáztatni sem lehet.

10 fok azért nem kicsi különbség, mert ez terheléskor még jobban fokozódik és nem mindegy a forrasztás szempontjából az a 10 fok ha megy napi 8-10 órát.

2019. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kissendi én értem mit mondasz de biztos vagyok benne hogy egyes gyártók hűtései jóval jobbak a többinél hisz nincs egyforma venti kialakítás.. stb pl a gigabyte már réz csöveket használ ami jobb hővezető mint az alumínium
2019. nov. 19. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy márkának is van több típusa szóval nem olyan egyszerű a dolog. Saphhire Nitro plussal nem lehet mellélőni vagy Powercolor Red Devillel
2019. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!