Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új monitort nyugodtan kipróbál...

Új monitort nyugodtan kipróbálhatom régi VGA-val HDMI-n keresztül, igaz?

Figyelt kérdés

Üdv. Új PC-t és új monitort is rendeltem (külön helyről), de a PC kiszállítása sajnos késik pedig azzal akartam ellenőrizni a monitort is.

Kérdésem, hogy a mostani gépemben lévő régi videokártyára (ATI Radeon 4600) is nyugodtan ráköthetem-e amíg ellenőrzöm, hogy működik/rendben van?

A kártyának van HDMI kimenete, ezzel van most rákötve a tv-re - ugyanezzel a kábellel kötném össze a monitorral. Elméletileg nem lesz semmi gond, igaz?

Illetve: az elsődleges monitort csatlakoztassam le addig szerintetek, vagy mehet az új monitor másodlagosként (mint ahogy mosta a tv van)?

Köszi! :)



2019. nov. 22. 12:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Bárhogy csinálod nem lesz semminek semmi baja, ez a dolgok, erre tervezték őket.
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazából csak megerősítésre volt szükségem.. :D Köszi!
2019. nov. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!