Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerverproci játêkra?

Szerverproci játêkra?

Figyelt kérdés

Nezegettem procikat és lattam olyat hogy szerver proci utána kerestem és masoknak azt irták hogy nem jo játékra mert nem tudja kihasználni!

Nem értek annyira hozzá

Mien szempontbol nem jó szerverproci játekra?

Ugyanugy laggolna vagy mi ? Vagy rendesen menne a jatekok



#PC #szerver #processzor #CPU #szerverproci #szervercpu
2019. nov. 24. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Van például 16 magos is, sosem tudod kihasználni. Valamint, ezek másféle műveletekre lettek kitalálva. Valószínűleg rendkívül drágák is. Mondjuk maga a processzor önmagában háromszor drágább, mint egy asztali gép például.
2019. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:
Attól függ mire gondolsz. A legtöbb szerverproci általában módosított asztali, például az S771 Xeonok egy az egyben az S775 Q processzoroknak felelnek meg, használtan igen olcsók. Egy régebbi 6/12-es Xeon aránylag kevés pénzért kicsivel rosszabbul teljesít ugyan játékokban mint egy újabb Ryzen vagy i7, de nem lassú. A hátrány abból adódik még hogy régebbi szabványokat támogatnak az alaplapjaik, nincs pci-e 3.0, usb 3.0, egy gyengébben felszerel lapon esetleg csak SATA II van.
2019. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!