Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az aida64 stb miert a felet...

Az aida64 stb miert a felet mutatja a ram dobozra irt sebessegenek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 06:59
1 2
 11/13 Shaddark ***** válasza:

" Kidobtam 200 ezer ftot, a regi gepem monitorral, uj gamer szekkel, hangfallal, billel, egerrel, mindenestol 60 ba ment el... Most van uj gep, uj monitor, a jatekok alig mennek jobban.... "


Itt

[link]

Érdemes vásárlás előtt megnézni, ha kicserélsz valamit mi lesz az eredménye. Vakon nem túl szerencsés...

Ha pl. videokártya cserével több fps-t kapsz, akkor érdemesebb azt cserélni. Ha processzor cserével kapsz nagyobb értéket akkor azt.

2019. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Shaddark ***** válasza:

Többet nem írok ígérem :)

Szóval ha jól látom egy DDR3 alaprendszert cseréltél sok pénzért DDR4 alapra.

Ez jó, még ha most perpill nem is érzel nagy változást de kaptál egy viszonylag olcsón fejleszthető gépet.

A régibe már nem volt érdemes vásárolni pluszba szerintem.

Ezt tudod majd alkat elemenként tuningolni, fejleszteni.

Sajnos többet nem tudok segíteni, nem írtál részletes listát a gépedről így sejtelmem sincs mi a "leggyengébb láncszem" benne.

Hogy nem a memória sebessége az biztos :)

2019. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy az aki nem pakolta továbbra se át a 3000-as moduljait 3000re. Nem tudom miért fixáltál rá ennyire a RAM órajelre és teszed fel ugyan azt a kérdést rövid időn belül kétszer, mikor be se állítottad őket rendesen. Konzultálj az alaplapi kézikönyvel, hogyan lépj be a BIOSba vagy bekapcsoláskor olvasd el mit ír a gép mikor feljön az alaplap logója.
2019. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!