Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik ez az oldal?

Melyik ez az oldal?

Figyelt kérdés

Ahova ugye be kell gépelni a GPU-d és a CPU-d és kiírja hogy van-e limit valamelyik oldaról és annak a százalékát...

Előre is köszönöm a választ! :)



2019. nov. 27. 14:06
 1/3 meszike91 ***** válasza:
Nem tudom az oldal címét. De sok értelmét nem látom egy ilyen oldalnak. Felbontás és játék függő is ez. Sőt még a játékon belül is függ a helyzettől. (pl 64 fős bf szerver sokkal jobban terheli a procit, mint egy csak 16 fős)
2019. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Bár ez abszolút nem releváns, ha én most 1050Ti-t tartok egy 1600 mellett attól még a CPU teszi a dolgát ha olyan feladatot végzek 2070 nélkül is...

2019. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

[link]

Én mondjuk soha nem mentem rá fel így direktbe, csak beírom a googlebe pl. hogy "intel i3-9100 gtx 1060" és a találatokból hívom meg.


- Önmagában valóban nem lenne értelme, de az oldal játékonként mért sebességeket is ad vissza, így azért ha nem is pontosan de +-5%ban helyes értékeket ír.

Az meg külön jó hogy össze lehet hasonlítani, mi lenne ha a procit kicserélnéd egy másik típusra :)


Persze az extrém helyzeteket nem kezeli (2Gb. ram van a gépedben az RTX 2080 SUPER mellett, de nem is hülyéknek csinálták az oldalt gondolom :D

2019. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!