Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom felbontása nem...

HulbanTamas15 kérdése:

A monitorom felbontása nem megfelelően van beállítva, mindent kipróbáltem de semmisem vált be. Egy kis segítség?

Figyelt kérdés

szóval, előszőr is semmit sem tudok ezekről a dolgokról meg a számítógépről szóval nemtudom mi lehet a probléma, de egy nagy mikor bekapcsoltam a számítógéped nem ment a képernyő, szóval hívtunk valakit aki segített megoldani a problémát, kb az eggyik kábelt vissza csatlakoztatta a gépem hátuljáról mert lehet nem volt jól oda illeszkedve, de mikor vissza dugta észrevettem hogy a felbontás nem egészen jó, ő úgy ment el hogy nem igazán oldotta meg a felbontást, szóval... bementem a képernyőfelbontás-hoz és a felbontásoknál csak 3 opció volt, "800 x 600" "1024 x 768" és "1152 x 864" seholsem látni 16:9 felbontásút. szóval.. oké..gondoltam semmi gond lehet ott lesz a Speciális beállításokban az üzemmódokban, de nem volt ott, idk ha ez fontos szóval csak úgy elmondom, amit ki ír hogy milyen képernyőt használok most: "átlagos PnP képernyő - szabványos VGA grafikus adapter"



amit még észrevettem(bár nemtudom ha ennek köze van a problémámhoz, de elmondom), hogy nekem volt egy Intel(R) HD grafikus adapterem, de most valamiért nem akarja észlelni, szóval nemtudok az ő Control Paneljéhez nyúlni.


minden lassabb is lett ezután az interneten is, annyira hogy egy rendes 720p's videót nem bír eljátszani mert akad, meg a videójátékaimba sem tudok bemenni. valaki segjtene ezt meg oldani? megpróbáltam még ki- és vissza dúgni a monitor kábéljét az agynál gondolva hátha meg oldódik majd a probléma de nem.



2019. dec. 1. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Monitorod pontos típusa? Amúgy valószínűleg a grafikus vezérlővel van valami.
2019. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a Monitorom típusa egy aoc monitor e2070sw
2019. dec. 1. 12:10
 3/6 meszike91 ***** válasza:

Videókártyád nincs? Az alaplapba van dugva a monitor?


Innen lehet leszedni az intel grafikus driverét. Azzal működnie kell, ha az alaplapba van bedugva: [link]

2019. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem éppen tudom hogy hová van, mivel nem egészen értem ezeket, de mindíg is oda volt bedugva ahol most van, alúl van elhelyezkedve. Updatelni is probéltam a driverem. nem engedi.
2019. dec. 1. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 link katt
2019. dec. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahogy mondtam nem engedi hogy updateljem a driverem, mikor megnyomom a továbbat semmisem történik és blank az egész applikációs kocka. és mikor letöltöm ezt: be sem ad semmit. mikor rá kattintok. [link]
2019. dec. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!